Maestralni Kostić prelepim pogotkom začinio goleadu, njegov prvi gol za HSV nedovoljan! (VIDEO)

bundesliga, 11. kolo

Fudbaleri Hofenhajma odigrali su na svom terenu nerešeno sa Hamburgom 2:2, u utakmici 11. kola Bundeslige.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Hamburg je poveo u 28. minutu golom srpskog reprezentativca Filipa Kostića, koji se driblingom oslobodio protivničkog igrača i golmanu poslao loptu kroz noge.

To je bio njegov prvi gol za Hamburg.

Hofenhajm je izjednačio preko Sandra Vagnera u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena, a vođstvo domaćima doneo je Stiven Zuber u 49. minutu.