MIRNO LI SPAVAŠ, KLAUDIO RANIJERI? I Nemci ove sezone imaju svoj Lester! (FOTO) (VIDEO)

Uspeli su da preokrenu "Farmaceute" posle 2:1 u prvom poluvremenu
Objavljeno: 22:54h

Kao što je prošle sezone najveća senzacija u Premijer ligi bio Lester, tako je ove godine Red Bul Lajpcig u Bundesligi, i to sa pravom.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Dojučerašnji drugoligaš položio je do sada najteži ispit - pobedio je Bajer Leverkuzen u gostima sa 3:2!

Samo što je otišao iz Amerike, Džerardu stigla ponuda iz jednog od najvećih evropskih velikana! (VIDEO)

Kada je već u prvom minutu Kampl postigao gol za "Farmaceute", svi su pomislili da je polako došao kraj dominaciji jednog "nebitnog" kluba.

Međutim, izjednačenje je stiglo tri minuta kasnije u vidu autogola Baumgartlingera.

Džulijan Brant je u finišu prvog poluvremena vratio prednost domaćinu, ali je tek onda najavljena propast Bajera.