KOSTIĆ ASISTIRAO ZA POBEDU AJNTRAHTA: Ekipa iz Frankfurta na svom terenu bolja od Union Berlina!

bundesliga 13. kolo

Fudbaleri Ajntrahta pobedili su danas kao domaćini Union Berlin sa 2:1, u 13. kolu nemačke Bundeslige.

Poveo je Ajntraht golom Djibrila Soua u 22. minuta, da bi izjednačenje Union Berlinu doneo Maks Kruse golom iz penala u 62. minutu.

Pobedu Ajntrahtu doneo je Obite Ndika u petom minutu sudijske nadoknade vremena, nakon asistencije srpskog reprezentativca Filipa Kostića.

Ajntraht je 12. sa 18 bodova, dok je Union Berlin šesti sa 20 poena.

U narednom kolu, Ajntraht će gostovati Hofenhajmu, dok će Union Berlin dočekati Lajpcig.