Neverovatni Aduric postigao 5 golova, Murinjo ponižen u Istanbulu, Tadić promašio sa 11 metara! (VIDEO)

liga Evrope, 4. kolo

Ludnica u drugom po rangu evropskom takmičenju se nastavila
Objavljeno: 08:48h

Kapiten Junajteda Vejn Runi je u 89. minutu postavio konačan rezultat utakmice koju je sudio srpski sudija Milorad Mažić.

U drugom meču Grupe A Zorja i Fejnord igrali su nerešeno 1:1, a holandski tim je od 43. minuta imao igrača manje na terenu.

Fejnord i Fenerbahče posle četiri utakmice imaju po sedam bodova, Mančester ima jedan manje, dok Zorja ima dva.

Anderleht je pred svojim navijačima ubedljivo pobedio nemački Majnc, a golove za belgijski tim postigli su Nikolaje Stanču u devetom i 41. minutu, Juri Tilemans u 62, Lukaš Teodorčik u 90. i 95. iz jedanaesterca i Masimo Bruno u 92. Jedini gol za Majnc postigao je Pablo De Blasis u 15. minutu.

Sent Etjen je posle preokreta protiv Gabale došao do trijumfa od 2:1 u Azerbejdžanu u drugom meču grupe C.

Zenit iz Sankt Peterburga plasirao se u narednu fazu Lige Evropa, pošto je posle četiri utakmice u Grupi D zadržao maksimalan učinak.

Ruski tim je večeras pobedio irski Dandalk s 2:1, a golove za pobednički tim postigao je Žulijano u 42. i 78. minutu. Strelac jedinog pogotka za Dandalk bio je Daril Horgan u 52. minutu.