BRAGA STIGLA DO PRVIH BODOVA U GRUPI: Danci posle dva kola poslednji na tabeli (FOTO)

preokret u portugaliji

Mitjilend je poslednjih desetak minuta igrao sa desetoricom

Objavljeno: 23:37h

Fudbaleri Brage pobedili su Mitjilend posle preokreta (3:1), u drugom kolu grupe F Lige Evrope.

Portugalska ekipa je tako stigla do prvih bodova, nakon početnog poraza od Crvene zvezde u Beogradu.

Najpre su Danci poveli preko Evandera u 19. minutu iz penala. Braga je do preokreta i pobede stigla golovima Galena u 55. i 95. minutu i Horte u 62.

Treba reći i da su gosti poslednjih desetak minuta igrali sa desetoricom. Narednu priliku za novi iskorak Portugalci će imati za tri nedelje kada će osmeriti snage sa Ludogorecom u gostima.