ATLETIKO U S(IMEONO)VOM STILU, RADOJA STOPIRAO LUKIN REAL: Ojarzabal razgalio Baskijce, Valjekano preuzeo "fenjer"!

la liga, 2. kolo

Jedini gol na meču viđen je psole udarca sa bele tačke

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su danas na svom terenu ekipu Rajo Valjekana sa 1:0, u meču drugog kola španske La Lige.

Jedini gol na meču postigao je Mikel Ojarzabal, u 68. minutu iz penala.

Mikel Ojarzabal

Baskijskom timu ovo je prva pobeda u prvenstvu, i sada ima tri boda, dok je Rajo Valjekano bez bodova.

U sledećem kolu Real Sosijedad dočekuje Levante, a Rajo Valjekano na svom terenu igra protiv Granade.

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su na svom terenu ekipu Elčea sa 1:0.

Jedini gol na meču postigao je Anhel Korea u 39. minutu.

Aktuelni šampioni upsiali su tako i drugu pobedu u prvenstvu, dok je Elče ostao na jednom bodu.

U sledećem kolu Atletiko dočekuje Viljareal, a Elče na svom stadionu igra protiv Sevilje.

Fudbaleri Levantea i Real Madrida odigrali su u Valensiji nerešeno 3:3.

Real je poveo golom Gereta Bejla u petom minutu, a domaći tim je do preokreta došao golovima Martija Rođera u 46. i Hosea Kampanje u 57. minutu.

Izjednačenje je gostima doneo Vinisijus Žunior u 73. minutu, ali je Rober Pier šest minuta kasnije vratio prednost domaćem timu.

FK Levante

Žunior je svojim drugim golom na meču u 85. minutu doneo bod Realu.

Direktan crveni karton u 87. minutu dobio je golman Levantea Aitor Fernandes.

Srpski fudbaler Nemanja Radoja odigrao je ceo meč za Levante, dok je Luka Jović za Real igrao od 82. minuta.

Real je drugi u Primeri sa četiri boda, dok je Levante na osmom mestu sa dva boda.