PODELA BODOVA NA STARTU KOLA: Novi Pazar ispustio dva gola prednosti, Proleter promašio penal (FOTO)

NEREŠENO

Utakmica je na kraju završena rezultatom 2:2

Fudbaleri Proletera i Novog Pazara odigrali su u Novom Sadu nerešeno 2:2, u meču trećeg kola Superlige Srbije. Gosti su poveli preko Almira Aganspahića u 18. minutu iz penala, a do kraja poluvremena penal za Proleter u 45. minutu promašio je Viktor Živojinović.

Stefan Dimić je u 47. minutu povećao prednost gostiju, dok je dva minuta kasnije rezultat smanjio Stefan Tomović, a bod Proleteru doneo je Dilan Ortiz golom glavom u 57. minutu.

Gol, koji je Ortiz postigao u 88. minutu poništen je nakon gledanja VAR-a, zbog igranja rukom Kolumbijca.

U sledećem kolu Proleter gostuje Metalcu, a Novi Pazar dočekuje Partizan.