Stojketu prođe lopta kroz noge, Jokan od 0:2 do 2:2, Mitar samo posmatrač! (VIDEO)

novo kolo čempionšipa

Srpski predstavnici u drugom po jačini rangu takmičenja u Engleskoj imali polovičan učinak - pobeda, remi i poraz
Objavljeno: 23:57h

Dok je većina ljubitelja fudbala posmatrala mečeve Lige šampiona u utorak uveče, istovremeno je odigrano i novo kolo Čempionšipa, a srpski predstavnici su baš imali polovičan učinak.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Radović ublažio katastrofu Legije u Madridu! Juve može i sa igračem manje, Dortmund izvukao pobedu u Lisabonu! (FOTO) (VIDEO)

Rafu Beniteza očigledno nisu opčinila dva pogotka Aleksandra Mitrovića za reprezentaciju Srbije protiv Austrije, pa je naš napadač sa klupe odgledao pobedu Njukasla u gostima protiv Barnslija 2:0. Strelac oba gola bio je Gejl.

Slaviša Jokanović je uspeo da iščupa bod sa svojim Fulamom na domaćem "Krejven kotidžu" iako su "kolibari" gubili do 55. minuta od Noriča 2:0. pogocima Doransa. Ipak, u nastavku meča su uspeli da dođu do izjednačenja pogocima Johansena i Martina.