OD USPAVANKE DO MEGA TRILERA: Zvezda i Čukarički smorili, pa oduševili Marakanu! (FOTO) (VIDEO)

superliga, 12. kolo

Objavljeno: 17:05h

Fudbaleri Crvene zvezde uspeli su da posle mnogo muke trijumfuju na "Marakani" protiv Čukaričkog rezultatom 3:1.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Crveno-beli sada imaju pet bodova više od Vojvodine koja ima meč manje, odnosno šest više od Partizana.

Kiša koja je padala u Beogradu učinila je teren teškim za igru. Gosti su mogli prvi do prednosti kada je iz kornera direktno u gol gađao Marko Docić, ali on je pogodio samo prečku Manojlovićevog kola.

Taj pokušaj je poslužio kao opomena domaćinu koji je polako postajao opasan, ali nije uspeo da stvori ozbiljniju priliku sve do 29. minuta kada je Kanga zategao iz slobodnjaka sa 35 metara, ali golman Petrić je fenomenalno intervenisao.

Zvezda nije mogla, ali je igrač Čukaričkog na bizaran način pogodio svoju mrežu! (VIDEO)

Iako do tada nisu prikazali previše kvalitetnu igru, crveno-beli ipak stižu do prednosti.

Igrao se 57. minut kada su Ruiz i Kanga povukli kontru, a Lukas Pijasentin postigao bizaran autogol pošto je pokušao da spreči da lopta dođe do Moučea.

Brazilac se iskupio za kiks u 83. minutu kada je postigao evrogol iz slobodnog udarca sa 35 metara, ali samo dva minuta kasnije Sikimić je nadvisio odbranu Čukaričkog i vratio svoju ekipu u prednost.

Tačku na ovaj meč stavio je Vijeira posle asistencije Dušana Anđelkovića.

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš dobro poznati "lajv-blog"!

Crvena zvezda - Čukarički 3:1 (Pijasentin a.g 57 - Pjasentin 82', Sikimić 85', Vijeira 93)

Stadion: Rajko Mitić Sudija: Nenad Đokić

Crvena zvezda: Manojlović - Petković, Le Talek, Luković, Anđelković - Poletanović, Donald - Ruiz, Kanga, Mouče - Sikimić.

Čukarički: Petrić - Bulatović, Pjasentin, Đurić, Živković - Docić, Tomić, Kajević, Jovanović - Jevtić, Fofana.