JERMENI BEZ GREŠKE - TRI OD TRI: Pali i Rumuni posle dva preokreta, Nemci im gledaju u leđa! (VIDEO)

KVALIFIKACIJE ZA SP 2022

Jermenija je pobedila u sve tri utakmice ovog bloka kvalifikacionog ciklusa

Objavljeno: 23:22h

Fudbalska reprezentacija Jermenije je savladala Rumuniju u okviru Grupe J kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru.

Meč u Jerevanu je bio vrlo zanimljiv, doneo dva preokreta i jedan crveni karton, uz pet postignutih golova, na kraju - 3:2 (1:0).

Domaći su poveli golom Spertsjana u 56. minutu, Cikaldau je doneo preokret Rumunima golovima u 62. i 72. minutu.

Ipak, u 78. minutu George Puškaš je dobio direktan crveni karton, a Jermeni su to znali da iskoriste.

Najpre je u 86. minutu izjednačio Harojan, da bi Barsegjan doneo nova tri boda Jermeniji tri minuta kasnije sa bele tačke. Istina, posle olako dosuđenog penala.