Zvezda lagano preorala Čelarevo: Crveno-beli se oporavili od derbija! (FOTO) (VIDEO)

1/16 finala kupa srbije

Sva dešavanja sa utakmice šesnaestine finala možete pratiti uz naš dobro poznati "lajv blog"
Objavljeno: 17:54h

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Fudbaleri Crvene zvezde uspešno su startovali u Kupu Srbije, jer su u šesnaestini finala savladali ČSK Čelarevo sa 3:0 (1:0). Poletanović, Luković i Sikimić su bili strelci.

Način na koji se Luković iskupio za promašeni penal je čista fudbalska poezija! (VIDEO)

Srđan Plavšić je pre početka meča dobio poklon od čelnika ČSK-a, jer je ponikao u tom klubu, a ovacije su stigle sa obe strane.

Poletanović je čovek za evrogolove! (VIDEO)

Meč je krenuo sa "opipavanjem", a prava šansa nije viđena sve do 30. minuta kada je Džon Ruiz mogao da postigne najlepši gol u sezoni.

Poslednje gostovanje Zvezde u Čelarevu: Igrao je onaj koga Delije ne podnose, a lopte mu skupljao njihov miljenik!

Malo je falilo Kostarikancu da dovede svoj tim do prednosti, ali ga je ispravio Marko Poletanović dva minuta kasnije sjajnim pogotkom.