Sesk besan posle meča sa Lesterom: Nadam se da će ovo ućutkati novinare koji pišu gluposti! (FOTO) (VIDEO)

DOZLOGRDILO MU

Od starta sezone nije bio u prvoj postavi, mediji su ga "selili" u razne sredine, ali je ipak ostao u Londonu

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Fudbaler Čelsija Sesk Fabregas rekao je da se nada da će njegova dobra igra u utakmici sa Lesterom u Liga kupu spečiti medije da pišu gluposti o mogućem odlasku sa "Stamford Bridža".

Čelsi je prošao u četvrto kolo Liga kupa pošto je posle preokreta pobedio Lester sa 4:2. "Plavci" su gubili sa 0:2, uspeli da izjednače do 50. minuta, a Fabregas je golovima u drugom i četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena obezbedio pobedu protiv šampiona Engleske.

Od dolaska trenera Antonija Kontea ovog leta u Čelsi, Fabregas nijednom nije bio starter u prvenstvu, ali je sinoć dobio priliku da igra od početka.