Dortmund za tri dana drugi put pobedio sa 6:0, Lajpcig oduševljava, igrač golom izazvao zemljotres! (VIDEO)

Jednostavno nemačko prvenstvo dobija na značaju sve više i više, a mečevi koji se odigravaju su fenomenalni

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Ako do sada niste imali preteranu želju da pratite Bundesligu, sigurno ćete je dobiti!

Bajern Minhen je standardno nastavio da pobeđuje, ovog puta Ingolštat sa 3:1. Levandovski, Alonso i Rafinja su bili strelci.

Borusija Dortmund je uspela za svega tri dana, od meča sa Legijom u Ligi šampiona, da pobedi sa 6:0! Ovog puta Darmštat je bio žrtva "Milionera".

Bajer iz Leverkuzena je nastavio da posrće, stoga je posle neuspeha protiv Ajntrahta 2:1 došao do drugog poraza od tri meča. Bitno je napomenuti da je Čilarito u 88. minutu promašio penal za izjednačenje.

Najveće iznenađenje ovog početka Bundeslige, Red Bul Lajpcig, pobedio je Hamburger sa čak 4:0 u gostima! Novi prvoligaš je sve pogotke postigao u drugom poluvremenu, od 66. do 92. minuta.

Hofenhajm i Volfsburg su podelili prijateljski bodove bez golova, a Borusija Menhengladbah je preslišala Verder sa 4:1, dok je već u 41. minutu pri 4:0 bilo sve jasno.

Na ovom meču je bivši fudbaler Arsenala Serž Gnabri izazvao "zemljotres" neverovatnim pogotkom.

Rezultati:

Subota:

Bajern Minhen - Ingolštat 3:1 (Levandovski 12, Alonso 50, Rafinja 84 - Lezano 8)

Dortmund - Darmštat 6:0 (Kastro 7,78, Ramos 48, Pulišić 54, Rode 84, Mor 88)

Ajntraht - Leverkuzen 2:1 (Majer 53, Fabian 79 - Čičarito 60)

Hofenhajm - Volfsburg 0:0

Menhengladbah - Verder 4:1 (Azar 11, 17, Rafael p. 21, 41 - Gnabri 73)