Kakav nerealan meč u Nemačkoj su odigrali Majnc i Hofenhajm: 8 golova i šok u finišu! (VIDEO)

BUNDESLIGA, 2. KOLO

Drugi par nedeljnog programa skoro i da je neprimetan, a tu je slavio Augzburg na gostovanju Verderu

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Bajern možda jeste najbolji tim u Nemačkoj, ali sigurno ne može da odigra toliko ludu utakmicu, kao što su priredili igrači Majnca i Hofenhajma.

Šok u Nemačkoj: Totalni autsajder u infarkt završnici preskočio Borusiju Dortmund! (VIDEO)

Svega dva duela odigrano je u nedeljnom programu Bundeslige, a pomenuta dva kluba su podelila bodove uz rezultat 4:4!

Kostića izbušio Finac u finišu, Mladenović podelio bodove na nezgodnom gostovanju! (VIDEO)

Domaći tim je započeo sjajno jer je već u trećem minutu preko De Blasija poveo. Isti fudbaler je u 23. povisio prednost, a svega četiri minuta kasnije bilo je 3:0!

Levandovski ponovo u ulozi dželata, veliki derbi pripao Bajernu! (VIDEO)