LESTER LAKO I SA ČELSIJEM, PREUZEO TRON! Lampard pred otkazom, i Vest Hem ih preskočio! (VIDEO)

premijer liga, 18. kolo

Da li će i ovo biti čudesna sezona za klub iz Lestera

Fudbaleri Vest Hema pobedili su večeras na svom terenu Vest Bromvič Albion sa 2:1 (1:0), u utakmici 18. kola Premijer lige.

Vest Hem je poveo u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena golom Džeroda Bouena, Vest Brom je izjednačio preko Mateusa Pereire u 51. minutu, a pobedu domaćem timu doneo je Majkl Antonio u 66. minutu.

Ekipa Vest Hema je upisala devetu pobedu u šampionatu sa 32 boda, dok je VBA, kom je ovo 12. poraz u sezoni, pretposlednji sa 11 osvojenih bodova.

U narednom kolu, "Čekićari" gostuju Kristal Palasu, a Vest Brom dočekuje Mančester siti.

Fudbaleri Lestera pobedili su večeras na svom terenu ekipu Čelsija sa 2:0 (1:0).

Domaći tim je oba pogotka na večerašnjem meču postigao u prvom poluvremenu. Vilfred Ndidi je doveo Lester u vođstvo već u šestom minutu, a potom je mrežu gostiju u 41. minutu pogodio i Džejms Medison.

"Lisice" su zabeležile 12. pobedu u šampionatu i trenutno je prvi na tabeli sa 38 bodova, ima bod više i utakmicu više od drugoplasiranog Mančester junajteda, a tri boda više i dve utakmice više od Mančester sitija koji je na trećem mestu.

Čelsi je ostao na osmoj poziciji sa 29 bodova.

Fudbaleri Lestera u narednom kolu gostuju Evertonu, dok Čelsi dočekuje Vulverhempton.