Tragičnih 90 minuta u Italiji: Evropski san pred gašenjem, Sasuolo sasuo Zvezdi 3 komada! (FOTO) (VIDEO)

da se što pre zaboravi

Crveno-beli su bili neprepoznatljivi, dok je domaćin igrao lagano kao na treningu. Samo čudo može spasiti šampiona u revanšu
Objavljeno: 23:01h

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Fudbaleri Crvene zvezde doživeli su noćnu moru na gostovanju Sasuolu u prvom meču plej-ofa za ulazak u Ligu Evrope!

Parola Delija u Sasuolu će naježiti i najmrzovoljnijeg navijača Zvezde! (VIDEO) (FOTO)

Šampion Srbije pobeđen je sa velikih 3:0 u Ređo Emiliji i prava je sreća što je okončano ovim rezultatom.

Posle ovakve Sasuolove akcije, ni Barsi ne bi bilo jasno, a ne Zvezdi! (VIDEO)

Delije proklinju i sreću, ali i Kahrimana! Kakav je samo gol primila Zvezda! (VIDEO)

Od samog početka videlo se da će italijanski tim dominirati, ali niko nije očekivao toliko slabu partiju izabranika Miodraga Božovića.

Italijani će zapamtiti Delije: Brutalan korteo crveno-belih će se prepričavati! (FOTO) (VIDEO)

Igrač kog su se crveno-beli najviše plašili pred ovaj dvomeč, Domeniko Berardi, posle 17 minuta igre smestio je loptu u mrežu Kahrimana, koji je očajno reagovao posle šuta Palotija.

Voša promašila veliki skalp: Kada propustite ovakve dve šanse na 0:0, poraz je neminovan! (VIDEO)