OVO SE NE PAMTI: Dali gol za vođstvo 2:1, a minut kasnije izgubili službeno 3:0 iz najbizarnijeg mogućeg razloga!

samo u rumuniji

Ova utakmica će svakako poneti epitet kontroverzne

Svašta smo do sada viđali na fudbalskim utakmicama, pa i da nestane struja na stadionu, ali epilog kakav je viđen u prvenstvu Rumunije još nismo.

U gradu Jaši igrali su meč domaći Polijaši i Vitorul. Bio je 54. minut kada je domaćin postigao gol za vođstvo 2:1 i baš u tom trenutku kad je lopta ulazila u gol na stadionu je nestalo struje.

Reflektori su se pogasili i sudija je prekinuo meč i poslao igrače u svlačionicu.

E sada dolazimo do suštine priče, Polijaši će skoro sigurno izgubiti ovaj meč službenim rezultatom 3:0, iako je u trenutku prekida vodio 2:1, ali to im je kazna za lošu organizaciju meča i što nisu stvorili uslove da se meč odigra.

Interesantno, početak meča je kasnio 50 minuta zbog problema sa reflektorima tokom zagrevanja, a kako je rekao trener Danijel Panču, problemi sa reflektorima su bili primetni još u subotu na treningu, međutim, smatrali su da nije ništa ozbiljno, pa nisu ni prijavili to čelnicima kluba

Zato će sada da izgube tri boda za "zelenim stolom".