Sine, kako igra Nine! (VIDEO)

i dalje je majstor

Sjajna partija Srbina za plasman u finale

Fudbaleri Sidneja plasirali su se u finale A1 lige Australije, pošto su pobedili Pert Glori sa 2:0 (2:0). U meču za trofej sastaće se ekipa Sidneja i Melburn Sitija.

Jedan od junaka polufinalnog duela je bio bivši igrač Crvene zvezde Miloš Ninković.

Ljubimac Delija je doneo prednost Sidneju u 24. minutu, a samo četiri minuta kasnije Adam La Fondre je duplirao prednost, tako što je iskoristio veliki kiks golmana Lijama Redija.

Melburn je bio bolji od Vestern Junajteda rezultatom 2:0 (0:0). Prvi gol za domaće postigao je Džejmi Meklaren iz penala u 68. minutu, a konačan rezultat je postavljen u 84. minutu nakon autogola Timokija Imaija.

Finale šampionata Australije na programu je u nedelju, 30. avgusta od 10.30 časova po srednjeevropskom vremenu.