Ludački dan u Bundesligi: Verder izborio opstanak u 88. minutu, poslao Ajntraht u baraž! (FOTO) (VIDEO)

BUNDESLIGA, POSLEDNJE KOLO

Armija navijača četvrostrukog prvaka Nemačke čekala je na taj gol do finiša kada je mrežu zatresao Đilobođi, pozajmljeni igrač Čelsija
Objavljeno: 18:03h
Infarkt završnica Bundeslige! Verder iz Bremena je uspeo da obezbedi opstanak
Ajntraht u direktnoj borbi golom u 88. minutu! Gde si, gošo? Fenomenalni Miloš Jojić iz trka bocnuo golmana Borusije Dortmund! (VIDEO) Gosti iz Frankfurta držali su se sve do finiša meča, a armija zelenih navijača neumorno četvorostrukom
Papi Đilobođi, pozjamljeni igrač Čelsija, nekako je uspeo da ugura loptu u mrežu Ajntraht će morati u baražu da pokuša da odbrani bundesligaša
Ono što je tužno po evropski fudbal, a bilo je poznato još pre par nedelja Štutgart i Hanover u prvoj ligi. šampionsku formu pobedom nad Ingolštadom od 3:1, a
Mario Gece sa dva pogotka. Majnc i Herta su igrali meč u kom bi bolji išao direktno u grupnu fazu Lige Evrope
takmičenje Berlinci nisu uspeli da trijumfuju pa će oni težim putem do drugog po jačini nadmetanja Starog kontinenta. Pored Verdera, opstanak su obezbedili Hofenhajm Darmštad
Augzburg Rezultati: 1:3 3:2 3:1 0:2 2:2 1:4 0:0 1:0 3:1 Tabela