Čukarički odložio Zvezdinu proslavu titule, prvi poraz crveno-belih u Superligi (FOTO) (VIDEO)

superliga srbije 27.kolo

Fudbaleri Čukaričkog uspeli su ono što nijednoj ekipi nije pošlo za nogom u dosadpšnjem delu šampionata
Objavljeno: 20:27h

Fudbaleri Crvene zvezde ipak neće proslaviti 27. titulu u sredu! Iako su crveno-beli bili na tri boda su od osvajanja nove titule šampiona Srbije, te planove na našem najvećem stadionu osujetio je Čukarički - 2:1. Utakmica je odigrana se pred praznim tribinama, pošto su crveno-beli kažnjeni zbog incidenata na 151. večitom derbiju. Bez podrške Delija, "brđani" su naneli prvi poraz lideru na tabeli i tako barem za sada odložili proslavu 27 titule. Čukarički je nastavio sjajnu seriju rezultata, čuva drugo mesto nakon sedme pobede u nizu! Pre ovog odmeravanja snaga, ova dva tima ove ove sezone su odigrala dva meča, a oba puta je pobedila ekipa iz Ljutice Bogdana. Posebno se pamti trijumf sa Banovog Brda kada je rezultat bio 7:2. Sve informacije vezane za ovu utakmicu mogli ste da pratite na portalu Espreso!

Sasa Pavlic Koky
CRVENA ZVEZDA - ČUKARIČKI 1:2 Crvena zvezda - Čukarički 1:2 Stadion: "Rajko Mitić" Bez gledalaca Sudija: Milan Ilić; Strelci: Katai 71 - Le Talek ag. 31, Pavlović 53.p Žuti kartoni: Grujić, Ibanjez, Donald - Đurić, Mašović, Matić Crvena zvezda: Kahriman, Cvetković (od 48. Petković), M. Stojanović, Luković, Ibanjez, Donald, Le Talek, Grujić (od 72. Srnić), Ristić (od 64. Plavšić), Katai, Orlandić. Čukarički: Stevanović, Stojković, Ostojić, Đurić, Živković, Regan (od 46. Matić), Mašović, B. Janković (od 67. Pjasentin), Jovanović, Knežević (od 69. Mandić), Pavlović.
Printscreen Rezultati.com
Fonet
TOK MEČA Kraj utakmice.

88. minut PREČKA! Aleksandar Katai nakon sjajne šanse pogađa okvir gola, nakon udarca u padu.
85. minut 82. minut
80. minut
73. minut
71. minut
64. minut
60. minut
54. minut
53. minut PENAL za Čukarički! Andrija Pavlović je fenomenalno, kao na malom fudbalu izbacio Aleksandra Lukovića, ubacio loptu u sredinu. Na nju je naleteo Janković, koga je rukama zaustavio Mičel Donald i skrivio jedanaesterac. 52. minut
48. minut
47. minut Počelo je drugo poluvreme.
Kraj prvog poluvremena.
41. minut 39. minut 34. minut Luis Ibanjez
31. minut Odbrana Čukaričkog nije znala gde se nalazi posle prodora Kataija! (VIDEO) 24. minut Marko Grujić 21. minut Đorđe Đurić 15. minut
13. minut STATIVA! 6. minut
1. minut Utakmica je počela.
18 .00 17.45 17:30 -