Tomića razočarali ispadi pojedinaca na derbiju! (VIDEO)

Nisu dobro počeli

Trener crno-belih smatra da je njegov tim mogao i kvalitetnije da odigra ovaj meč

Partizan je uspeo da izbegne treći uzastopni poraz u Večitim derbijima pogotkom Evertona Luiza u 94. minutu utakmice, kome je kumovala i velika greška Damira Kahrimana. Everton provocirao Delije posle gola i zaradio crveni karton! (VIDEO) Trener crno-belih Ivan Tomić je po završetku meča rekao da je što se tiče kvaliteta fudbala, on mogao da bude malo bolji, a nikako mu se nisu dopale scene koje su se desile tokom meča i ispadi pojedinaca. - Nismo dobro otvorili utakmicu i nismo počeli onako kako je trebalo. Jednostavno stajali smo suviše daleko od igrača i prepuštali protivniku organizaciju napada. Digli smo se tek posle 15-20 minuta, što je previše lufta - izjavio je Tomić, a njegovu kompletnu izjavu pogledajte na videu ispod.