LJUDI, KAKVU HOBOTNICU IMA BRODARAC: Mladi Dragićević branio kao lud, ali je Ren ipak uspeo da preokrene rezultat!
Navijači Brodarca, Foto: Nikola Husein

omladinska liga šampiona

Velika, velika šteta!

Omladinci francuskog Rena savladali su Brodarac rezultatom 2:1 u okviru Lige šampiona, i to pogocima u samom finišu meča!

Srpski tim je poveo na ovoj utakmici golom Luke Ilića u 40. minutu i od tada su Francuzu krenuli jako.

Golman Brodarca Mihailo Dragićević je bio fenomenalan, a o tome najbolje govori podatak da je ka njegovom golu upućeno 38 udaraca od kojih je 15 išli u okvir gola. Odbranio je i jedan penal!

Ipak, ništa nije mogao i 85. minutu kada je pogodio Pikolo, da bi u 96. minutu prednost pred revanš Renu doneo Rivolije.

Revanš će se igrati 23. oktobra u Beogradu, a pobednik će u drugom kolu na boljeg iz dvomeča Slovana iz Bratislave i Ludogoreca.