SUDIJA ISKLJUČIO PODIVLJALOG RECKA, VRANJANCI PONIŽENI: Inđija deklasirala Dinamo za veliki korak ka Superligi!
Ponovo je zaradio isključenje, Foto: Starsport©

baraž

Revanš meč je na programu u nedelju 26. maja u Vranju.

Objavljeno: 20:50h

Fudbaleri Inđije napravili su ogroman korak ka povratku u Superligu Srbije.

Igrači trenera Srđana Blagojevića pred svojim navijačima savladali su Dinamo sa čak 3:0 pa će Vranjanci u revanšu imati veoma težak posao da sustignu i prestignu ovu prednost.

Ni ovaj meč se nije mnogo razlikovao od nekih prethodnih koje je odigrao Dinamo, ako ne ide glavni krivci su sudije, pa je Dragan Antić zbog žestokih protesta početkom drugog poluvremena isključen i neće biti na klupi u revanšu.

Povod za isključenje bio je crveni karton za grčkog internacionalca Macukasa što je pokrenulo lavinu protesta, a posle svega Antić je morao u svlačionicu.

Inđija je sav posao završila već u prvom poluvremenu, Rogač je iz penala postigao prvi gol, da bi Dimitrov i Dimitrijević još dva puta savladali golmana Dinama.