Majnc šokirao Bajern u Minhenu, Dortmund smanjio zaostatak, prvenac Kačara! (VIDEO)

Bundesliga, 24. kolo

Šalke je slavio protiv HSV-a sa 3:2, a u nadoknadi vremena u strelce se upisao i nekadašnji reprezentativac Srbije Gojko Kačar
Objavljeno: 22:26h

Utakmicama 24. kola u sredu je nastavljeno takmičenje u Bundesligi. Lider šampionata Bajern dočekao je Majnc, koji je uspeo da povede i na kraju trijumfuje sa 2:1 pred 75.000 navijača na "Alijanc areni"! Igrao se 26. minut kada je sevnula odlična akcija gostiju, a Samperio je na dodavanje Donatija kaznio Bavarce. Gosti su odolevali do 64. minuta, kada je domaćin izjednačio pogotkom Arjena Robena. Međutim, Majnc je u finišu meča preko Kordobe u 86. minutu postigao još jedan gol i tako naneo četi Pepa Gvardiole drugi ovosezonski poraz. Dortmund je bio siguran na gostovanju Darmštadu - 2:0. Šalke je slavio protiv HSV-a, a u nadoknadi vremena u strelce se upisao i nekadašnji reprezentativac Srbije Gojko Kačar. Ovo mu je bio prvenac ove sezone! Bundesliga, 24. kolo Bajern - Majnc 1:2 (Roben 64 - Samperio 26, Kordoba 86) Darmštad - Dortmund 0:2 (Ramos 38, Durm 53) Herta - Frankfurt 2:0 (Vajser 63, Kalu 78) Hofenhajm - Augsburg 2:1 (Voland 25, Ut 81 - Verhag 40.p) Bajer - Verder 1:3 (Đilobođi 69. ag - Bartels 5, Pizaro 55, 64. p, 83) Menhengladbah - Štutgart 4:0 (Azar 16, Rafael 60, Herman 68, Groskrojc 90. ag) Šhalke - HSV (Mejer 37, Huntelar 67, Šop 77 - Miler 4, Kačar 91)