Rajković golom i asistencijom obeležio meč Darmštata i Hofenhajma! (VIDEO)

bundesliga 20. kolo

Darmštat je, posle 20 odigranih utakmica, na 11. mestu na tabeli Bundeslige sa 24 boda

Fudbaleri Darmštata pobedili su danas u gostima Hofenhajm sa 2:0 u poslednjoj utakmici 20. kola Bundeslige. Prednost gostima doneo je Ajtač Sulu u 33. minutu, na asistenciju Slobodana Rajkovića, da bi srpski fudbaler pet minuta pre kraja utakmice potvrdio pobedu Darmštata.

Fudbaleri Hamburga i Kelna su ranije danas odigrali nerešeno 1:1. Keln je poveo golom Simona Colera u 41. minutu, a izjednačenje Hamburgu doneo je Nikolai Miler posle samo dva minuta igre u drugom poluvremenu. Keln je deveti na tabeli sa 26 bodova, dok je Hamburg na 13. mestu sa tri boda manje.
Bundesliga 20. kolo: Petak 5:1 Subota:
2:4 0:0 0:1 2:1
3:0 0:0 Nedelja: 1:1
Hofenhajm - 0:2