Borusija je razbila Verder, ali svi pričaju o evrogolu iz kolena sa 20 metara! (VIDEO)

Bundesliga, 20. kolo

Ako Menhengladbah nastavi sa ovakvim partijama, Liga šampiona nije daleko
Objavljeno: 23:53h

Fudbaleri Borusije Menhgengladbah pobedili su na svom terenu Verder iz Bremena sa 5:1, u prvoj utakmici 20. kola Bundeslige, prekinuli niz od dva poraza i popeli se na četvrto mesto na tabeli. Borusija je povela u 12. minutu golom Larsa Štindla, a posle toga dva gola je postigao Andreas Kristensen, u 31. i 50. minutu. Klaudio Pizaro postigao je gol za Verder u 56. minutu iz jedanaesterca, a tri gola prednosti domaćima vratio je Rafael u 70. minutu iz penala. Konačan rezultat postavio je Havar Nortvajt u 87. minutu nesvakidašnjim evrogolom!