KOSTARIKA RAZNELA IRCE: Ubedljiva pobeda pred Mundijal srpskih rivala iz grupe! (VIDEO)

PRIPREME

Reprezentacija Kostarike na pripremnom meču pred Mundijal slavila je sa 3:0 protiv reprezentacije Severne Irske. Poveli su u 30. minutu, strelac je bio Venegas, nakon kornera sa desne strane, najbolje se snašao u kaznenom prostoru gostiju. U 35. minutu je igru napustio golman Kostarike Kejlor Navas, nije u pitanju bila povreda, već ga je selektor izveo kako bi dobio ovacije sa tribina, jer mu je pre utakmice uručena nagrada zbog trećeg uzastopnog osvajanja Lige šampiona sa madridskim Realom.

U nastavku, već u prvo minutu Džoel Kempbel povećava prednost Kostarike. Konačan rezultat postavlja Kalvo u 66. minutu, nakon novog kornera sa desne strane, ovoga puta je Kempbel upisao asistenciju.

Susret "Orlova" i Kostarike zakazan je za 17. jun, od 14h po srednjoevropskom vremenu.