GOLEADA ZA KRAJ: Selta pobedila Levante u sjajnom meču i završila sezonu! (VIDEO)

PRIMERA, 38. KOLO

Golove za Seltu postigli su Maksimilijano Gomes u 29. i 63. minutu i Jago Aspas u 41. i 48

Objavljeno: 19:25h

Fudbaleri Selte pobedili su danas na svom terenu Levante sa 4:2, u poslednjem 38. kolu španske Primere.

Utakmica u Vigu nije imala takmičarski značaj, pošto su obe ekipe još ranije obezbedile opstanak, a i ostale bez šansi da se plasiraju u Ligu Evropa.

Golove za Seltu postigli su Maksimilijano Gomes u 29. i 63. minutu i Jago Aspas u 41. i 48. Levante je prethodno poveo pogotkom Rubena Roćine u 12. minutu, da bi konačan rezultat postavio Hose Morales u 74. Selta je 11. sa 49 bodova, dok je Levante 15. sa 46.