E, TO TI JE FUDBAL! Hrabri Bajern zaslužio finale, ali Real je prvi stigao do perona za Kijev! (FOTO) (VIDEO)

LIGA ŠAMPIONA, 1/2 finale

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog".

Objavljeno: 22:42h

Fudbaleri Real Madrida su prvi finalisti Lige šampiona za ovu sezonu!

Tim Zinedina Zidana je na svom terenu uspeo nekako da "iščupa" 2:2 protiv Bajerna i tako se nađe u Kijevu na poslednjoj utakmici najelitnijeg evropskog takmičenja.

Sve je počelo sjajno za Bavarce, Kimih je u trećem minutu postigao novi gol protiv kraljevskog kluba i doveo Bajern u vođstvo, ali samo osam minuta kasnije Karim Benzema je poravnao rezultat i doneo mir na Bernabeu.

Isti igrač je već u prvom napadu drugog dela postigao još jedan gol i tako najavio pobedu Madriđana. U nastavku meča Bajern je sve više stezao obruč Reala, i imao više od igre, ali Kostarikanac na golu tima iz Madrda Kejlor Navas je činio čuda na golu i sve do 63. minuta izgledalo je da će Real izdržati napore Bavaraca, a onda je na scenu stupio Hames Rodrigez inače na pozajmici upravo iz Reala i izjednačio na 2:2.

Bajern je do kraja meča napadao i stvarao šanse, ali Navas je pokazao zašto je jedan od najboljih svetskih golmana iako puno puta osporavan.

U drugom polufinalu sutra se sastaju Roma i Liverpul, a prvi meč završen je rezultatom 5:2 za ekipu Jirgena Klopa.

90+' - Prava drama u Madridu, Bajern ide na sve ili ništa!

83' - Umesto strelca gola Rodrigeza na terenu je Ćavi Martinez

82' - Još samo desetak minuta do kraja meča! Pravi spektakl u Madridu!

75' - Kejlor Navas pravi čuda na golu Reala u ovim trenucima!

63' - GOOOOOOL! - Džejms Rodrigez - ponovo je sve otvoreno!

55' - Kakav promašaj Ronalda! Marselo je uočio da je Portugalac sam, a on promašio zicer sa samo nekoliko metara

53' - Pokušao je Luka Modrić ali zamalo pored gola

52' - Igrači Bajerna su tražili penal, ali od svega samo korner

46' - GOOOOL! - Samo što su krenuli sa centra fudbaleri Reala su postigli novi gol! I opet Benzema!

39' - Ramos dobro skače posle kornera, ali pogađa samo spoljni deo mreže

33' - Kakva šansa za Bajern! Bavarci su mogli do novog vođstva ali je Rodrigez sa svega metar uspeo da pogodio samo prečku!

28' - Ronaldo je spustio loptu za Marsela, ali Brazilac nije uspeo da prosledi loptu u sredinu.

20' - Riberi je proigrao Milera koji je u prijemu sebi obezbedio prostor, ali je vratio lošu povratnu loptu u situaciji kada je mogao i da šutira

11' - GOOOL! Benzema odmah uzvraća! Sjajan početak u Madridu

3' - GOOOL! - Bajern vodi golom Kimiha!

20:45 - Meč je upravo počeo:

20:00 - Evo i sastava oba tima: