HET-TRIK HRVATSKE GOL MAŠINE: Hofenhajm na volej i lob pogon Andreja Kramarića! (VIDEO)
Andrej Kramarić je ostvario het-trik, Foto: EPA/Ronald Wittek

Bundesliga 32. kolo

Hofenhajm nastavlja borbu za četvrto mesto

Objavljeno: 22:57h

Ne da Andrej Kramarić Hofenhajmu da odustane od kvalifikacija za Ligu šampiona! Hrvat je razneo u uvodnom meču 32. kola Bundeslige Hanover 3:1.

Bila je ovo utakmica napadača hrvatske reprezentacije koji je zablistao najsjajine ove sezone.

Uostalom zabeležio je i het-trik, a druga dva gola koja je postigao će se sigurno vrteti na TV špicama.

Najpre je iskoristio grešku zajedno sa svojim partnerom iz napada štopera Hanovera kada je dodavao loptu golmanu u 16. minutu.

Izjednačio je Karaman 8 minuta kasnije da bi u drugom poluvremenu usledila simultanka Kramarića.

Najpre je uhvatio volej posle kornera kojim je probušio mrežu, da bi pitanje pobednika rešio potezom u maniru najboljih svetskih napadača - lobom.