Preokret Barselone, petarda Bajerna Dinamu, crveno-beli šou u Londonu! (FOTO) (VIDEO)

LIGA ŠAMPIONA 2. KOLO

Vrlo uzbudljivih osam mečeva u 2. kolu najjačeg evropskog takmičenja
Objavljeno: 10:34h

Kakvo spektakularno fudbalsko veče širom Evrope u elitnom takmičenju! Čak 27 postignutih golova (3.3 po meču) ulepšali su prvih osam utakmica drugog kola po grupama E, F, G i H. Ovo su najlepši golovi sa mečeva Lige šampiona, koji vi birate? (VIDEO) Barselona je u dva minuta na "Nou Kampu" pogocima Roberta i Luisa Suareza u poslednjih deset minuta došla do preokreta protiv Leverkuzena - 2:1. Olimpijakos je u tri navrata vodio na "Emiratima" i na kraju odneo sva tri boda iz Londona protiv Arsenala - 3:2... U istoj grupi Bajern je petardirao Dinamo (5:0) NESTVARAN JE: Zašto kažeš gol, a misliš Levandovski? (VIDEO) Žoze Murinjo se nije izborio sa emocijama na "Dragau". Porto je slavio nad Čelsijem sa 2:1. MLADENOVIĆ DEMOLIRAO ROMU: Dva pogotka Srbina protiv "vučice"! (VIDEO) Slaviša Jokanović i Predrag Rajković nisu se proslavili ni u drugom kolu. Dinamo Kijev je odneo bodove iz Tel Aviva protiv Makabija - 2:0. Sjajno veče imao je Filip Mladenović, koji je postigao dva pogotka za BATE protiv Rome - 3:2 Liga šampiona 2. kolo Grupa E: Barselona - Bajer 2:1 (Roberto 80, Suarez 82 - Papadopulos 22) BATE - Roma 3:2 (Staševič 8, Mladenović 12, 30 - Žervinjo 66, Torosidis 82) Grupa F: Bajern - Dinamo Zagreb 5:0 (Košta 13, Levandovski 22,28,55, Gece 25) Arsenal - Olimpijakos 2:3 (Volkot 35, Sančez 66 - Pardo 33, Fortunis 45, Fingobason 67) Grupa G: Makabi Tel Aviv - Dinamo Kijev 0:2 (Jarmolenko 4, Moraeš 50) Porto - Čelsi 2:1 (Andre 39, Maikon 55 - Vilijan 45+2) Grupa H: Lion - Valensija 0:1 (Feguli 42) Zenit - Gent 2:1 (Džuba 35, Šatov 67 - Maton 56) Tok utakmica 82. min - Preokret Barselone u dva minuta! Luis Suarez je strelac za 2:1.

82. min - Vasilios Torosidis Romu
3:2 BATE-a.
80. min
Barselona izjednačenja 1:1 Serđi Roberto
67. min - Kakav meč na "Emiratima"! Olimpijakos treći put dolazi do prednosti protiv Arsenala... Alfred Finbogason je strelac trećeg gola, za 3:2...
67. min
Zenit Oleg Šatov 2:1 Genta
66. min Žervinjo Černika
66. min Arsenal Aleksis Sančez Olimpijakosa 2:2
MLADENOVIĆ DEMOLIRA ROMU: Dva pogotka Srbina protiv "vučice"! (VIDEO) NESTVARAN JE: Zašto kažeš gol, a misliš Levandovski? (VIDEO) 56. min Gent izjednačenja Tomas Maton
55. min 5:0 Dinama
52. min Porto Čelsija 2:1 Maikon
50. min Žunior Moraeš Dinamo Kijev Makabija 2:0
Počinju druga poluvremena 45+2. min 1:1
42. min Sofijan Feguli Valensiju Liona 1:0
40. min Olimpijakos 2:1
39. min Porto Čelsija 1:0
35. min Arsenal Tio Volkot 1:1
35. min Zenit 1:0 Genta Artem Dzjuba
33. min Olimpijakos 1:0 Felipe Pardo
30. min - Mladeeeeenoviiiiiiiić! BATE vodi sa 3:0, a Srbin je postigao i drugi gol protiv Rome!
28. min Levandovski 4:0
25. min Mario Gece 3:0
22. min Kirijakos Papadopulos Leverkuzen Barselone 1:0
22. min Robert Levandovski Bajern 2:0
NOVI POGODAK SRBINA U LŠ: Mladenovićeva golčina protiv Rome! (VIDEO) 13. min Bajern 1:0 Dinama Daglas Kosta
12. min - Filip Mladenović doveo je BATE u novo vođstvo protiv ROME - 2:0!
9. min 1:0 Igor Stašević
LEGENDA: Kasiljas je novi rekorder Lige Šampiona! (VIDEO) 4. min Dinamo Kijev prvi pogodak Andrij Jarmolenko
20:45 20:41 - Dani Alveš odigraće 350. meč u dresu Barselone. 20:38
20:26
20:13 - Gde večeras očekujete najviše golova?
17:50 17:39
16:54 - Evo kako navijači doživljavaju nastavak elitnog takmičenja. Svako na svoj način. 14:17 - Sa druge strane strateg Dinama rekao je da će Filip Benković igrati protiv Bavaraca i da polažu velike nade u njega.
13:39 - Moguća postava Bjarna protiv Zagrepčana bi trebalo da izgleda ovako:
12:53 Fudbaleri Reala su na putu ka Malmeu gde ih u sredu očekuje duel sa domaćim timom, a vreme u avionu ubijaju praveći selfije
12:14 Portugalac je poručio zvezdama Čelsija da ako ne poprave formu, igraće sa omladincima u postavi 11:40 Žoze Murinjo i Iker Kasiljas srešće se prvi put otkako je Portugalac otišao sa "Santjago Bernabeua"
11.05 Milorad Mažić deliće pravdu na meču između Liona i Valensije nije obradovao tome jeste Milan Biševac
10:31 U Minhenu su u strahu od mogućih incidenata koje bi mogli da izazovu navijači Dinama, naročito, ako ostanu duže nego što je planirano, pa se sretnu sa navijačima Partizana koji dolaze na meč protiv Augzburga 10:00 - Dobra vet za Leverkuzen je što Barsa neće moći da računa na Lionela Mesija koji je poslednjem okršaju ova dva tima dao 5 golova. Prisetimo se te njegove vanzemaljske partije
Barselona Lionela Mesija Leverkuzen Arsenal Olimpijakosa. Makabi Dinamo Kijev Čelsi Portu Mesi postao prvi igrač koji je dao 5 golova na jednoj utakmici Lige šampion