Valensija hrabro do boda, Real sve dalje od vrha, sada je i 4. pozicija ugrožena! (VIDEO)

primera 18. kolo

U derbiju 20. kola Primere, kraljevski klub je osvojio samo bod na Mestalji
Objavljeno: 22:26h

Ukoliko u nedelju uveče niste imali ništa pametnije da radite, gledanje utakmice između Valensije i Real Madrida svakako je moglo da vam prekrati vreme. Brojna uzbuđenja ispred oba gola, mnogo šansi, penal, crveni karton i na kraju podela bodova - 2:2. Utakmica je bila takva da je tas mogao da prevagne na obe strane, ali čini se da bi kraljevski klub imao mnogo veće šanse da stigne do pobede, da Mateo Kovačić nije dobio diretkan crveni karton nešto pre 70. minuta. Ovim kiksom, Real je dozvolio Vlijarealu da mu priđe na samo bod, dok prvoplasirani Atletiko ima četiri boda više. Seriju golova otvorio je Karim Benzema u 17. minutu, kada je zatresao mrežu "slepih miševa" nakon odlične akcije u kojoj su pored njega učestvovali Geret Bejl i Kristijano Ronaldo.

doneo je Geret Bejl, posle odličnog udarca glavom u 82. minutu.
već je maltene u narednom napadu stigao do izjednačenja preko Pako Alkasera.