Vučić umalo da ugasi Partizan! (VIDEO)

Superliga, 24. kolo

Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog...

Objavljeno: 17:01h

Po prvi put u ovom milenijumu, Zemun je bio u prilici da slavi nad Partizanom. I to usred Humske!

Rezultat je bio minimalan - 1:0, sve do 95. minuta, kada je Saša Zdjelar postigao izjednačujući gol.

Jeste Partizan umoran od puta u Plzenj i poraza u Ligi Evrope, jeste stadion bio sablasno prazan, ali tim Miroslava Đukića je morao bolje da odigra na ovoj utakmici.

U prvom poluvremenu, crno-beli nisu stvorili "krštenu" šansu, dok ni u drugom nisu bili mnogo bolji, ali ih je ulazak Tavambe umesto Jankovića malo prenuo iz zimskog sna.

Međutim, jedini momenat vredan pomena sa ovog meča, osim onog iz nadoknade vremena, bio je pogodak Nemanje Vučića iz 70. minuta, kada je bocnuo Vladimira Stojkovića sa bele tačke. Inače, pitanje je da li je jedanaesterca uopšte bilo. No, to je na Sudijskoj komisiji, a ne na nama.

KRAJ! Zemun je ostvario prvu pobedu nad Partizanom u ovom milenijumu!

95. minut - GOOOOOOOOOOOOOL! Zdjelar postiže pogodak za izjednačenje!

92. minut - Dobra prilika za Partizan odlazi u zaborav!

86. minut - Šut Đorđa Ivanovića, dobra odbrana Marka Miloševića.

84. minut - Solidan pokušaj Zdjelara, dobra odbrana Marka Miloševića.

81. minut - Još od gola, Partizan ne uspeva da se poveže. Samo jalovo napada, dok Zemunci prete iz kontranapada.

74. minut - Tavamba je promašio glavom sa pet metara, bio je sam kao duh! Umesto Tošića na terenu Đorđe Ivanović.

70. minut - PANJENKA VUČIĆA! Nije uspeo Kasano, ali jeste on! 1:0! Biće mnogo priče oko ovog penala. Verovatno i nekog saopštenja.

69. minut - Penal za Zemun! Vučić je pao preku Cucina, ali ne vidi se dobro da li je i bio.

67. minut - Šut Bambija Tošića sa 20-ak metara, ništa ni od toga. Sa druge strane, identičan pokušaj Đenića, isti i bilans.

62. minut - Tavamba je bio u prilici. Nije se previše dobro snašao. Međutim, od kada je on ušao na teren, Partizan je malo konkretniji. Sada je pokušao i Suma, ali ga je izblokirao Trajković sjajnim klizećim startom.

57. minut - Centrirao je Zoran Tošić, glavom je "tukao" Ognjen Ožegović, ali metar i po pored gola.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme. Tavamba je ušao u igru umesto Marka Jankovića.

KRAJ VEOMA NESADRŽAJNOG PRVOG POLUVREMENA! Zemun je veoma lepo "ubio fudbal"...

41. minut - Odličan kontranapad Zemuna, ali je Đenić malo poranio na drugoj stativi i dobio loptu iza leđa! Gol je bio prazan. Na drugoj strani, Partizan je imao šansu, Pantić je šutirao veoma lepo, ali se istakao Marko Milošević na golu Zemuna. Pokušao je kasnije i Janković, ali od svega samo korner.

35. minut - Probao je Urošević glavom.

30. minut - Prvi solidan napad Partizana na meču, ali je sve završeno lošim prijemom Ognjena Ožegovića u kaznenom prostoru.

24. minut - Ništa preterano interesantno na terenu u Humskoj.

1. minut - Meč je počeo. Naravno, crno-beli zbog onog haosa na južnoj tribini u Večitom derbiju moraju da igraju pred praznim tribinama.