Sosijedad pregazio Levante!  Atletiko nastavio da pobeđuje,  ovoga puta žrtva je Bilbao, 8 golova na meču Real - Betis!  (VIDEO)

24. KOLO PRIMERE

Sosijedad pregazio Levante! Atletiko nastavio da pobeđuje, ovoga puta žrtva je Bilbao, 8 golova na meču Real - Betis! (VIDEO)

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su kao domaćini Levante sa 3:0, u utakmici 24. kola španskog prvenstva.

Sosijedad je poveo u 10. minutu golom Ćabija Prijeta iz jedanaesterca, a prednost je udvostručio Huanmi u 38. minutu. Konačan rezultat postavio je Serhio Kanales u 55. minutu.

Sosijedad je ostvario osmu pobedu u prvenstvu i zauzima 12. mesto na tabeli sa 29 bodova.

Levante je pretrpeo 10. poraz u prvenstvu, 17. je na tabeli sa 20 bodova i nalazi se na dva boda od zone ispadanja. Saša Lukić je igrao do 46. minuta.

U drugom meču dana Atletiko je na svom terenu u derbiju savladao ekipu Bilbaa rezultatom 2:0.

Povele su "jorgandžije" golom Kevina Gameira u 67. minutu na asistenciju Grizmana, da bi konačan rezultat postavio povratnik u redove Madriđana Dijego Košta u 80. minutu utakmice, a Gameiro je pored gola upisao i asistenciju.

Ovo je 55. bod ekipe iz Madrida koja se nalazi na drugom mestu, a posrnuli Bilbao se ovim porazom spustio na 14. mesto i ima 28 bodova.

A fudblaeri Espanjola i Viljareala podelili su bodove u Barseloni.

Na meču koji je završen rezultatom 1:1 za domaće je bio strelac Granero u 85. minutu, dok je za goste pogodio Ernandez u 25.

A u poslednjem meču dana Real Madrid je u gostima savldao imenjaka iz Betisa rezultatom 5:3!

Strelci za Kraljeviće bili su Markos Asensio u 11. i 59. minutu, Serhio Ramos u 50, Kristijano Ronaldo u 66. i Karim Benzema u 90.

Za domaće strelci su bili Mandi u 33, Naćo četiri minuta kasnije i Leon u 85.