Proradio srpski Falkao! Bundesliga je videla ko je i šta je Luka Jović, Jojić doveo Kostića u problem! (VIDEO)
Luka Jović slavi gol na meču Volfsburg - Ajntraht, Foto: EPA/David Hecker

bundesliga, 19. kolo

Mlaadi Srbin ponovo jaše!

Fudbaleri Ajntrahta su slavili na gostovanju Volfsburgu sa 3:1 u okviru 19. kola Bundeslige.

NOLE IS BACK! Nek se pazi Australija, Đoković gazi kao nekada, Ramos je bio samo teži trening! (FOTO) (VIDEO)

U listu strelaca se upisao i Luka Jović koji je pogotkom iz peterca polako počinje da pokazuje kakav njuh za gol ima.

On je posle asistencije Sebastijana Halera postavio konačan rezultat u 85. minutu.

RAT U BEOGRADU! Uništeni svi murali Grobarskog treš romantizma! Pogledajte kako sada izgledaju... (FOTO)

Pre njega su pogađali pomenuti Haler i Timoti Čendler, a za domaće je strelac bio Maks Arnold u 66. minutu.

Što se tiče ostalih rezultata, Bajer je u gostima demolirao Hofenhajm sa 4:1, a Majnc je slavio nad Štutgartom sa 3:2.

Frajburg je slavio nad Lajpcigom sa 2:1 i Red Bul polako posustaje.

Hamburger je u poslednjem meču dana na svom terenu poražen od strane Kelna sa 20, a igrom gostiju sjajno je dirigovao Miloš Jojić.

Strelac oba pogotka bio je Terode, a dodaćemo i da je Filip Kostić bio samo deo sivila svoje ekipe.

NEMAČKA 1 - 19. KOLO

Petak

Herta - Dortmund 1:1 (0:0) (Zelke 46 - Kagava 71)

Hofenhajm - Leverkuzen 1:4 (0:1) (Salaj 85 - Bejli 43, Baumgartlinger 52, Alario 70, 90+3)

Menhengladbah - Augsburg 2:0 (1:0)

(Ginter 10, Azar 90)

Frajburg - RB Lajpcig 2:1 (0:0) (Haberer 72, Koh 76 - Verner 66)

Majnc - Štutgart 3:2 (1:1) (Muto 45+2, 54, Holtman 64 - Badštuber 19, Ginček 90+1)

Volfsburg - Ajntraht 1:3 (0:2) (Arnold 66 - Ale 18, Čendler 22, Jović 85)

Hamburger - Keln 0:2 (0:1) (Terode 27, 67)