Vengere, vreme je za otkaz... (FOTO) (VIDEO)

Premijer liga, 23. kolo

Bornmut je prvi put u istoriji slavio nad Arsenalom!

Fudbaleri Bornmuta pobedili su danas na svom terenu Arsenal sa 2:1, u utakmici 23. kola Premijer lige i osvojili važne bodove u borbi za opstanak.

Arsenal je poveo u 52. minutu golom Ektora Beljerina, u domaći su izjednačili u 70. minutu preko Kaluma Vilsona. Četiri minuta kasnije pobedu Bornmutu doneo je Džordon Ajb.

ALEKSIĆ NAMIGNUO ZVEZDI! Moj stav se zna, tek sad počinjem da igram pravi fudbal! (FOTO) (VIDEO)

Bornmut je tako prvi put u istoriji pobedio Arsenal u Premijer ligi.

Bornmut je u poslednje četiri utakmice bez poraza i posle šeste pobede u prvenstvu popeo se sa 17. na 13. mesto na tabeli sa 24. boda.

U timu Arsenala danas nije bilo Aleksisa Sančesa, zbog spekulacija o njegovom prelasku u jedan od mančesterskih klubova Siti i Junajted.

Ekipa Arsena Vengera je bez pobede u poslednje tri prvenstvene utakmice i šesta je na tabeli sa 39 bodova.

Vengere, vreme je za Aleks Ferguson scenario...

Kasnije igraju Liverpul i Mančester Siti.