BRISTOL BIO NA PRAGU NOVE SENZACIJE: Aguero spasio Siti bruke u 92. minutu! (VIDEO)
Serhio Aguero postiže gol u 92. minutu za pobedu Mančester Sitija, Foto: AP

Liga kup Engleske, 1/2 finale

Malo je nedostajalo da momci iz Čempionšipa zabeleže sjajan rezultat za njih u prvom meču polufinala Liga Kupa na "Etihadu"

Objavljeno: 15:06h

Bristol siti je u četvrtfinalu Liga Kupa šokirao Mančester junajted, a sada su ga minutu delili od toga da istu stvar uradi i Mančester Sitiju u prvom meču polufinala.

Serhio Kun Aguero sprečio je bruku "građana" na njihovom "Etihadu" u duelu sa članom Čempionšipa, pogotkom u sudijskoj nadoknadi vremena za pobedu 2:1.

Imali su sjajan rezultat gosti iz Bristola od trenutka kada su preko Rida poveli 44. minutu iz jedanaesterca, a rezultat je poravnao De Brujne u 55. minutu.

I onda drama sve do 92. minuta kada je Argentinac uspeo da pronađe put lopti do mreže i donese trijumf Sitiju.

Revanš meč se igra 23. januara, a u drugom polufinalu se sastaju Čelsi i Arsenal.

BONUS VIDEO: Košarkaši Partizana pozdravljaju obe frakcije Grobara posle meča sa Zadrom