Ako se Sosijedad šalio, Atletiku nije padalo napamet da se zeza sa trećeligašem! (VIDEO)

Kup Kralja 1/8 finala

"Jorgandžije" su prvi četvrtfinalisti španskog Kupa

Atletiko Madrid nije dozvolio nikakvu senzaciju, niti uopšte nadu o nekom novom iznenađenju ekipu Ljeide u osmini finala Kupa kralja.

"Jorgandžije" su pobedile ubedljivo 3:0, posle 4:0 u prvom meču i postale prvi četvrtfinalista.

Dijego Simeone i njegovi igrači su dobro naučili lekciju koju je u prethodnoj rundi ovaj trećeligaš očitao lekciju Sosijedadu, pa su svim silama navalili na protivnika.

Uspeli su gosti da odolevaju čitavih 45 minuta, ali u drugom poluvremenu ekipa domaćih u skoro najjačem sastavu je uspela da slomi otpor, a posle toga je bilo samo pitanje kojim rezultatom.

Najpre Karasko, potom Gameiro i na kraju Vitolo zatresli su mrežu golmana Ljeide.

BONUS VIDEO: Milojević na početku priprema Crvene zvezde