Briljantna Đirona nastavlja da melje! Las Palmas napravio čudo, Deportivo nemoćan protiv Barse (VIDEO)

primera, 16. kolo

Strelac je bio fenomenalni Kristijan Stuani koji je pogodio u 5. minutu

Objavljeno: 23:04h

Fudbaleri Đirone ubeležili su nnovi trijumf u 16. kolu Primere.

TEODOSIĆ BRUTALNO POKRADEN: Sudije poklonile pobedu Majamiju, svirali su šta su hteli protiv Klipersa! (VIDEO)

Nova žrtva najprijatnijeg iznenađenja ove sezone u Španiji bio je Hetafe i rezultat je bio 1:0.

HRVATSKI HULIGAN KOJI JE POPIO BATINE NA STADIONU PARTIZANA UHVAĆEN S NAJVRELIJOM SRPKINJOM! Splićanin je velika švalerčina! (FOTO)

Strelac je bio fenomenalni Kristijan Stuani koji je pogodio u 5. minutu.

Vođa Delija uleteo u svlačionicu Zvezde! PRŠTALO JE NA SVE STRANE! (VIDEO)

Fudbaleri Las Palmasa i Espanjola igrali su nerešeno 2:2 u 16. kolu španske Primere.

Las Palmas je 10 minuta pre kraja imao dva gola zaostatka, ali je na kraju ipak uspeo da dođe do veoma bitnog boda, a čak je i u poslednjim

sekundama meča imao idealu priliku da dođe do preokreta, ali je Pau Lopes odbranio jedanaesterac Džonatanu Vijeri.

Viljareal je jedinim pogotkom Fronjalsa upisala bodove na gostovanju Selti.

Fudbaleri Barselone su potvrdili sjajnu formu i na svom terenu slavili sa 4:0 protiv Deportiva.

Suarez i Paulinjo su "odigrali nerešeno", dali po dva komada, dok je Mesi promašio penal u 70. minutu.

Barsa je i dalje šest bodova ispred prvog pratioca Atletika, odnosno osam više od Valensije.