ŠOK U BUNDESLIGI! Nikada, ali NIKADA se nije desila ovako luda završnica! (VIDEO)

17. kolo nemačkog prvenstva

Zli jezici će reći svašta, pokrenuće se teorije zavere, ali ovo je zaista nešto posebno

Kakva završnica prvog dana 17. kola Bundeslige! Ovo će se prepričavati!

Ne samo što je palo 15 golova na pet utakmica, već je završnica gotovo svih duela bila za infarkt. Da počnemo.

PRORADILA SRPSKA VEZA: Luka Jović pogodio posle sjajne asistencije Gaćinovića! (VIDEO)

Augzburg je ugostio Frajburg, a već u prvom minutu domaćin je stekao prednost. Izjednačenje u 20. minutu doneo je Gunter, a onda je usledio preokret u drugom poluvremenu i to na 3:1.

A onda je došla nadoknada vremena i Finbogason je uspeo u 91. i 93. minutu da donese Augzburgu bod! Het-trik Islanđanina.

Luka Jović je postigao prvi pogodak za Ajngraht u meču sa Šalkeom, a prednost je duplirao Haler.

Taj komotan rezultat po tim iz Frankfurta trajao je do 82. minuta kada je najpre Embolo smanjio, a Naldo u 95. izjednačio i doneo bod svom timu!

Još jedno iznenađenje, konačno pozitivno za navijače Kelna doneli su "Jarčevi" koji su na svom terenu savladali Volfsburg minimalnim rezultatom, a kod jedinog gola u kom je strelac bio Klemens, asistirao je Miloš Jojić.

Bajern se ponovo častio minimalcem i bodovima, a Štutgart je propustio priliku u 95. minutu da sa bele tačke iznenadi šampiona. Neprecizan je bio Akolo.

Međutim, to nije sve! Verder i Majnc su ukrstili koplja, a delovalo je da je za domaćina dovoljno to što je postigao dva gola u prvih 17 minuta meča.

Ipak, dogodio se Fabian Frej koji je pogotkom u 93. minutu doneo izjednačenje i bod Majncu (prethodno je na 2:1 smanjio Kaišon).

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda pobedili su na svom terenu Hofenhajm sa 2:1, u utakmici 17. kola nemačke Bundeslige.

Mark Ut je doneo prednost Hofenhajmu u 21. minutu, ali je domaća ekipa u drugom poluvremenu uspela da preokrene rezultat i upiše nova tri boda.

Strelci za Borusiju bili su Pjer Emerik Obamejang u 63. minutu iz penala i Kristijan Pulišić u 89. minutu.

Borusija je trenutno treća na tabeli Bundeslige sa 28 bodova, dok je Hofenhajm sedmi sa dva boda manje.

Fudbaleri Borusije u narednom kolu dočekuju Volfsburg, a Hofenhajm ide u goste Verderu.

Ako ste videli luđu završnicu jednog fudbalskog dana, javite nam.

A sem svega ovoga, poslednji duel subotnjeg programa igraju Dortmund i Hofenhajm...