FILIIIIIIP KOSTIIIIIIIĆ! Slobodnjak je bio toliko daleko da golman nije ni postavio zid, a onda BUUUUUUM! Keln ponovo poražen! (VIDEO)

BUNDESLIGA, 13. kolo

Hamburger je došao do vredne pobede nad Hofenhajmom i na taj način se odvojio od zone ispadanja

Hamburger je slavio sa 3:0 (1:0) nad Hofenhajmom u 13. kolu Bundeslige.

Prvi pogodak pao je u 6. minutu, a bio je to autogol Akpogume. Međutim, o onom drugom će se pričati dugo.

Novi penal za Zvezdu! (VIDEO)

Filip Kostić je iz slobodnog udarca sa preko 30 metara šutnuo loptu, a ona je završila u donjem levom golmanovom uglu. Inače, čuvar mreže je toliko potcenio Srbina da nije ni postavio živi zid.

Poslednji gol dao je Jung u 88. minutu.

JOVELJIĆ OPET ODLEPIO! Novi het-trik Zvezdinog vunderkida! (FOTO)

Keln je poražen pred svojim navijačima od Herte - 0:2. Strelac oba gola na utakmici odigranoj na 'Rajn-Enerdži' stadionu bio je bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine Vedad Ibišević. Vedo je doveo goste iz Berlina u vođstvo u 17. minutu utakmice, a pobedu potvrdio sa 'bele tačke' sredinom drugog poluvremena.

Miloš Jojić je bio u startnoj postavi 'Jarčeva', ali ga je trener Štoger zamenio na poluvremenu.

Herta se ovom pobedom vratila u sredinu tabele, dok Keln ostaje zakovan za dno sa samo dva osvojena boda.

Bundesliga, 13. kolo:

Subota: Augzburg - Volfsburg 2:1 (0:1) Borusija Dortmund - Šalke 4:4 (4:0) Ajntraht - Bajer Leverkuzen 0:1 (0:0) Frajburg - Majnc 2:1 (0:0) RB Lajpcig - Verder 2:0 (1:0) Borusija Menhengladbah - Bajern 2:1 Nedelja: Hamburger - Hofenhajm 2:0 Keln - Herta 18.00 Petak: Hanover - Štutgart 1:1 (0:1)