Kapiten Ikardi vratio Inter na čelo Serije A! Bolonja otreznila Sampdoriju! (FOTO) (VIDEO)

SERIJA A, 14. KOLO

Odigrano je 4 meča 14. kola u najjačem rangu italijanskog fudbala

Inter igra kao u slavnim danima i ponovo je na čelu tabele Serije A, a sve po taktovima kapitena Maura Ikardija. "Neroazuri" će makar prenoćiti kao prvi tim na tabeli, posle pobede protiv Kaljarija 3:1.

Lepo su se pogostili izabranici Lućana Spaletija na gostovanju na Sardiniji i lagano došli do trijumfa uz dva pogotka pomenutog Argentinca.

Najpre je doneo prednost na asistenciju Perišića, koju je u 55. minutu snažnim udarcem iz prve duplirao Brozović.

Nadu domaćinu je prelepim pogotkom dao Pavoleti, ali je sve dileme oko pobednika razrešio Ikardi novim golom u 83. minutu.

Bolonja je napravila mali podvig pobedom nad Sampdorijom od 3:0 u prvom meču 14. kola Serije A.

Podvig nije toliko zbog ubedljive pobede, koliko zbog činjenice da je Bolonja celo drugo poluvreme igrala sa desetoricom fudbalera na terenu.

ON JE RAK SRPSKOG FUDBALA! Predsednik Partizana opleo po personi iz Ljutice Bogdana! (FOTO)

Vasilis Torosidis je za samo tri minuta dobio dva žuta kartona i morao je u svlačionicu, ali to nije poremetilo hrabru ekipu Bolonje.

Bolonja je uspela da prekine seriju pobeda Sampdorije koja je trajala tri utakmice, a prošlog vikenda pao je i Juventus. Ali, večeras je simpatičnom predsedniku kluba iz Đenove Masimu Fereru preostalo samo da se nervira.

Japanska Urava osvojila azijsku Ligu šampiona golom u finišu meča! Koreografija navijača će vas raspametiti! (FOTO) (VIDEO)

Već u trećem minutu sjajni Simone Verdi je načeo protivnika i to spretnom reakcijom posle odbrane protivničkog golmana.

U 23. minutu Verdi je preuzeo ulogu asistenta i lepo je izveo korner, a glavom je reagovao Mbaj.

Konačan rezultat postavio je Orđi Okvonkvo u 73. minutu posle odličnog kontranapada.