BRAZILCI IZVUKLI ČELSI: Njukaslu nije bilo dovoljno ni 2:0, Mitrović odličan! (VIDEO)

SRPSKI DERBI U ENGLESKOJ

Fudbaleri Čelsija su u Njukaslu 11 minuta pre kraja meča gubili sa 2:0, a onda su stupili na scenu Ramireš i Vilijan
Objavljeno: 00:23h
Pobeda protiv Arsenala proteklog vikenda, i trijumf u Liga kupu Engleske protiv Volsola nisu izvukli Čelsi iz krize rezultata, jer je tu još jedan neuspeh Murinjova
jedva je "izvukla" 2:2 na "Sent Džejms Parku" Ramireša
Vilijana GOLOVI KAO KIŠA: Arsenal iskalio bes na Lesteru, Junajted razbija! (VIDEO)
Od samog starta "plavci" su pokazali nezainteresovanost na terenu, a kazna je stigla u 42. minutu preko Ajozea Pereza.
Petnaest minuta je prošlo u drugom poluvremenu, a Vajnaldum je povisio na 2:0 A onda, "bomba" Ramiresa koja je vratila Čelsi u život!
Dok je Vilijan četiri minuta pre kraja utakmice spasao tim iz Londona nove katastrofe.
Aleksandar Mitrović je odigrao jako dobro ceo meč, a i pored toga što nije postigao gol, dobio je veliku podršku od navijača.
Reč "izvukli" nije poslednjih godina u rečniku šampiona Engleske Čelsi je posle ovog kola sigurno na 15. mestu sa samo dve pobede iz sedam utakmica i gol razlikom 11:14. Branislav Ivanović, Nemanja Matić i Aleksandar Mitrović
kada na "Stamford Bridž" stiže Sautempton.