LUDNICA U ANDALUZIJI! Sevilja podsetila Liverpul na ono što je uradio Milanu 2005! Real je u osmini finala! (VIDEO)

Liga šampiona, 5. kolo

Objavljeno: 22:49h

Odigrano je prvih osam utakmica 5. kola Lige šampiona. Doduše, dve u popodnevnom terminu, o njima čitajte OVDE.

Pravi potop doživele su tri domaće ekipe. Real je u Nikoziji slavio nad APOEL-om sa 6:0, Lajpcig je sa 4:1 demolirao Monako, dok je Liverpul proćerdao prednost od 3:0, pa je Sevilja u poslednjim momentima došla do 3:3.

Napoli je sa 2:0 pobedio Šahtjor i tako ostao u životu za dalji plasman, Totenhem je ostao prvi u grupi posle preokreta nad Borusijom od 2:1, a Mančester Siti je pobedio Fejnord sa 1:0 golom Rahima Sterlinga u poslednjim minutima.

Strelci za Real bili su Modrić, Benzema x2, Naćo i Ronaldo x2.

Što se Dortmunda i Totenhema tiče, gol Obamejanga iz prvog poluvremena nije bio dovoljan, pošto su Kejn i Son doneli preokret u drugom.

Najzanimljivije je bilo u Sevilji, gde je domaćin posle čuda došao do boda. Liverpul je imao prednost iz prvog poluvremena koju su doneli Firmino x2 i Mane, ali je morao da drhti jer je Ben Jeder u drugom poluvremenu smanjip na 3:2, da bi na kraju Gvido Pizaro postigao izjednačujući pogodak.

Mislite li da navijači Liverpula noćas imaju razloga da sanjaju ono finale iz 2005. godine, kada su njihovi ljubimci na isti ovakav način preokrenuli Milan i došli do titule?

Pogledajte i stanje u grupama, uz napomenu da su ovog utorka prolaz u osminu finala obezbedili Real i Bešiktaš.

Grupa E

Grupa F

Grupa G

Grupa H

Sva dešavanja sa ovih šest utakmica mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog.

22.37 - NEMOGUĆE!!! Sevilja je došla do 3:3 u poslednjim sekundama utakmice. Strelac je

22.30 - Mančester Siti pobeđuje sa 1:0, a gol je postigao Rahim Sterling. Fejnord je bio blizu boda, ali nije uspeo da izdrži.

22.25 - 3:0 za Napoli, strelac Dris Mertens.

22.23 - Napoli vodi sa 2:0 i spašava živu glavu. Ipak ima nade za lidera Serije A da se i na proleće nađe u eliti.

22.19 - Hjun Min-Son postiže pogodak za preokret i prednost Totenhema nad Borusijom. 2:1 vode Petlovi.

21.58 - NEVEROVATNO! Sevilja se vratila u meč. Dva gola dao je Ben Jeder. Napoli je poveo preko Lorenca Insinjea sa 1:0, a Real sa 6:0 preko Ronalda.

21.52 - Izjednačio je Totenhem. Ko bi drugi nego Hari Kejn?!

21.51 - Kristijano Ronaldo postiže svoj sedmi gol u pet utakmica Lige šampiona ove sezone. APOEL je u blatu. 5:0 za Real.

POČELO JE DRUGO POLUVREME!

21.30 - Benzema za 4:0 u korist Reala, Keita za 4:1 u korist Lajpciga.

21.29 - Falkao smanjuje na 1:3 za Lajpcig. Ima li i dalje nade za Monako, bar za Ligu Evrope?!

21.25 - Real vodi sa 3:0. Naćo je strelac.

21.20 - Real Madrid vodi sa 2:0. Karim Benzema je strelac.

21.17 - Vodi Borusija protiv Totenhema. Ali, teško da ima nade za Milionere.

21.15 - Vodi Liverpul sa 3:0, sa isto toliko vodi i Lajpcig. Strelac za Redse opet Firmino, strelac za Bikove opet Verner.

21.08 - Vodi i Real u Nikoziji sa 1:0. Strelac je Luka Modrić. Sjajan gol, odličan udarac.

20.07 - Liverpul je kaznio Sevilju za mnogo promašaja u prvom poluvremenu. U 20 minutu, Sadio Mane je strelac za 2:0.

20.53 - Hladan tuš u Kneževini. Monako gubi sa 0:2. Strelac drugog gola za Lajpcig je Timo Verner.

20.51 - 0:1. Vodi Lajpcig protiv Monaka. Brazilac Žemerson je strelac autogola, kojim je prevario golmana Danijela Subašića. Presmešna reakcija.

20.47 - Liverpul vodi sa 1:0 u Sevilji. Strelac je Roberto Firmino posle kornera.

20.45 - Utakmice su počele. Sve golove moći ćete da vidite ovde.

20.00 - Evo kako su završena prva dva meča 5. kola.

19.44 - Uskoro ćemo vas obavestiti šta je bilo na mečevima Spartak - Maribor i Bešiktaš - Porto.

19.38 - Vežite se, uskoro polećemo!!! A, dok čekamo, podsetimo se najlepših golova iz prošlog kola.