OVO IMA SAMO U SRBIJI! Golman Borca deganžirao lopte van stadiona, fudbaleri posedali na teren i umalo pretukli sudiju! (FOTO) (VIDEO)

SUPERLIGA, 17. KOLO

Objavljeno: 21:12h

Fudbaleri Spartaka pobedili su danas u Subotici Borac iz Čačka sa 3:1 u poslednjoj utakmici 17. kola Super lige Srbije.

Ekipa iz Čačka povela je golom Lazara Jovanovića u 27. minutu, ali je u finišu prvog dela igre ostala bez dvojice igrača, odnosno sa samo devetoricom na terenu, pošto su dva igrača dobila crvene kartone.

Jang Bojs raspoložen dolazi u Beograd, Sulejmani vodio do pobede! (VIDEO)

GROBARI, TRK NA BLAGAJNE! Izašle cene ulaznica za Partizanovu najvažniju borbu sezone!

Spartak je pogotkom Mileta Savkovića u trećem minutu sudijske nadoknade vremena prvog dela igre iz jedanaesterca došao do izjednačenja, da bi Vladimir Torbica u 54. doneo preokret Subotičanima.

Konačan rezultat i trijumf Spartaka doneo je Aleksandar Radovanović u 86. minutu iz jedanaesterca.

Drugo poluvreme počelo je protestom gostujuće ekipe. Igrači Borca posedali su na travu i okrenuli leđa arbitru i protivniku, a kada je meč nastavljen usledila je prava šarada.

Golman čačanskog Borca koristio je priliku da svaku loptu koja dođe u njegov posed pošalje preko tribina, pa ne sumnjamo da će organizator meča i sutra morati da pretraži oblast oko stadiona kako bi pronašao sve lopte koje su završile preko tribina.

Spartak je treći na tabeli Super lige sa 32 boda, dok je Borac poslednji, 16. sa 10 bodova.

Superliga, 17. kolo:

Javor - Partizan 0:2 (0:2) /Janković 9, 37/ Zemun - Mačva 1:0 (1:0) /Vučić 39p/ Spartak - Borac 3:1 (1:1) Crvena zvezda - Rad 6:1 (3:1) /Pešić 4', Boaći 20', 26', 63', 84', Pešić 54' - Lutovac 41'/ Voždovac - Bačke 2:0 (1:0) /Pavlović 40', Luković 85'p/ Napredak - Čukarički 1:2 (1:2) /Đerić 21' - Kopitović 20', Bojić 37'/ Vojvodina - Radnik 0:0 Mladost Lučani - Radnički Niš 2:2 (1:0) /Simunović ag 7, Trifunović 75 - Saša Stojanović 19, Pavkov 33p/

SKANDAL! Isplivao eksplicitni snimak žestoke akcije žene reprezentativca! A on nije na njemu! (VIDEO)

BONUS VIDEO: Koreografija Delija na meču protiv Rada