Grobari sad najviše očekuju od njega: Plejmejker Partizana sa 2 gola doneo Partizanu sve bodove u Ivanjici! (FOTO) (VIDEO)

superliga, 17. kolo

Objavljeno: 14:58h

Fudbaleri Partizana su u 17. kolu Superlige Srbije slavili na gostovanju Javoru sa 2:0, pogocima Marka Jankovića.

On je u 9. i 37. minutu na maltene identičan način uspeo da savlada golmana domaćih Đogatovića.

Pored ovih lopti, onu na terenu niko ne gleda! Dekolte ove dame na meču Javora i Partizana je bolji od milion evra! (FOTO)

Branilac titule je od samog starta postavio svoj ritam i inicijativu koja se isplatila na početku.

Javor je iz poluprilika pokušavao da zapreti Stojkoviću, ali je naš reprezentativni golman bez mnogo muke hvatao lopte koje su završavale u njegovom petercu.

Kada je došao taj 37. minut i drugi gol Partizanovog plejmejkera, stvari su se smirile, tempo je opao, pa se na veliki odmor otišlo sa velika dva gola prednosti za beogradski tim.

Taj rezultat je ostao do samog kraja, ali su crno-beli još par puta mogli do pogotka.

Sa druge strane, Javor je takođe imao svoje šanse, ali mu je uvek falilo "to malo" da realizuje u mrežu Vladimira Stojkovića.

Šampion je ovom pobedom nastavio poteru za Crvenom zvezdom sa 42 boda, a minus u odnosu na najvećeg rivala je četiri.

Crno-belima u četvrtak predstoji meč petog kola Lige Evrope sa Jang Bojsom, a posle toga dočekuje Spartak.

Javor se odmara do narednog vikenda kada gostuje Mačvi koja je igrala u istom terminu danas sa Zemunom i doživela poraz minimalnim rezultatom.

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog!

90 + minut - KRAJ UTAKMICE! PARTIZAN JE ODNEO SVA TRI BODA IZ IZVANJICE, KONAČAN REZULTAT 0:2!

83. minut - Ne može da se kaže da Javor nije pripretio golu Stojkovića, međutim sve je to bilo veoma slabo u odnosu na ono što bi eventualno Ivanjičanima donelo promenu na semaforu.

74. minut - Pao je jedan od igrača Javora u kaznenom prostoru posle žestokog starta

65. minut - Velika šansa za Partizan!!!!

62. minut - Ožegović je posle jednog jačeg duela završio nakratko napolju, dok Javor vrši i drugu izmenu kako bi probao da dođe do eventualnog iznenađenja, odnosno makar remija. Ipak, kako za sada izgledaju stvari na terenu, teško će do toga doći.

46. minut - POČELO JE DRUGO POLUVREME!

45 + minuta - KRAJ PRVOG POLUVREMENA! SADRŽAJNA UTAKMICA U IVANJICI U KOJOJ JE PARTIZAN VEĆ SADA NAGOVESTIO NOVA TRI BODA, NAJVIŠE ZAHVALJUJUĆI JANKOVIĆU KOJI JE DVA PUTA SAVLADAO ĐOGATOVIĆA.

37. minut - GOOOOOOOOOOOOOOL! Marko Janković je duplirao prednost Partizana na identičan način, kao što je to učinio u devetom minutu.

24. minut - Partizan je postigao još jedan gol koji nije priznat jer je Tavamba nakon kornera koji je izveo Tošić napravio prekršaj u petercu domaćih.

17. minut - Inicijativa crno-belih pokazuje da Beograđani neće stati dok ne stvore sebi komforan rezultat.

9. minut - GOOOOOOOOOL! JANKOVIĆ DOVODI PARTIZAN U PREDNOST IZ PRVE PRAVE PRILIKE. Tošić je povukao napad, uposlio mladog plejmejkera koji je levom nogom u desni ugao Đogatovića smestio loptu u mrežu.

7. minut - Crno-beli imaju inicijativu na početku meča, ali bez pretnje po gol Đogatovića.

3. minut - Prvi je pripretio Javor, ali je Vulićević spasao ekipu iz Beograda, pa možda i sigurnog gola.

13:03 - MEČ JE POČEO!

Stadion kraj Moravice

Sudija: Bojan Nikolić (Kragujevac)

12:30 - Evo i sastava dve ekipe... Đukić nije želeo da previše kalkuliše pred ovaj meč.

JAVOR: Đogatović - Terzić, Kornelijus, Kolaković, Amanović - Mitošević, Karišik - Eliomar, Milanović, Sević - Ivanovski.

PARTIZAN: Stojković - Vulićević, N.R. Miletić, Mitrović, N.G. Miletić - Pantić, Jevtović - Tošić, Tavamba, Janković - Ožegović.