Čuka bolja u Lazarevom gradu, Voždovac porazio Bačku, Voša bez golova sa Radnikom! (FOTO) (VIDEO)

SUPERLIGA, 17. KOLO

Kapiten Zmajeva Miloš Pavlović doveo je domaće u vođstvo pet minuta pre kraja prvog poluvremena...

Ekipa Čukaričkog pobedila je u gostima Napredak sa 2:1 u meču 17. kola Superlige i sada su ponovo na deobi trećeg mesta.

Brđani su vezali čak 11 utakmica bez poraza, a od toga je bilo sedam pobeda. Računajući tu i Kup Srbije.

Boris Kopitović je u 20. minutu doveo Čukarički u vođstvo, a samo minut kasnije izjednačio je Uroš Đerić.

ZAHVALJUJEM SE BOGU, ALI ŽELEO SAM DA DAM 5 KOMADA! Boaći gladan uspeha posle ubedljive pobede nad Radom! (FOTO) (VIDEO)

Konačan rezultat za devetu prvenstvenu pobedu postavio je Petar Bojić u 37. minutu.

Voždovac je na svom terenu upitao trijumf posle dva vezana poraza u Superligi. Na krovu tržnog centra pala je Bačka - 2:0 koja ne zna za trijumf u gostima ove sezone.

Kapiten Zmajeva Miloš Pavlović doveo je domaće u vođstvo pet minuta pre kraja prvog poluvremena. Konačan rezultat postavio je Andrija Luković iz penala u 85. minutu.

Vojvodina je drugi put zaredom ostala bez pobede. Ovaj put na svom terenu i to protiv Radnika iz Surdulice. Utakmica na novosadskom Karađorđu je završena bez golova.

Surduličani su na prethodna četiri gostovanja, računajući i prvenstvo i kup, doživeli poraze, tako da ovaj rezultat predstavlja ozbiljan uspeh.

Superliga, 17. kolo:

Petak:

Mladost Lučani - Radnički Niš 2:2 (1:2) /Simunović 7, Trifunović 75 - Stojanović 19, Pavkov 33pen/

Subota:

Crvena zvezda - Rad 6:1 (3:1) //Pešić 4, 54, Boaći 20pen, 26, 63, 83 - Lutovac 41/

Napredak - Čukarički 1:2 (1:1) /Đerić 21 - Kopitović 20, Bojić 37/

Vojvodina - Radnik 0:0

Voždovac - Bačka 2:0 (1:0) /Pavlović 40, Luković 85pen/