Zvezdino čudo od deteta urnisalo Partizan! Het-trik Joveljića za pobedu u Večitom derbiju! (FOTO)

OMLADINSKI VEČITI DERBI

Poraz Partizana ublažio je Bojić, pogotkom u finišu meča...

U derbiju 15. kola Omladinske lige Srbije, Crvena zvezda je ubedljivo savladala Partizan, rezultatom 4:1 (1:0). Na terenu na Adi, crveno-beli su bili dominantni i dvanaestom pobedom u sezoni učvrstili se na prvom mestu na tabeli sa 38 bodova, dva više od Brodarca i šest u odnosu na trećeplasirani Partizan.

Delije, u subotu imate debeo razlog da dođete na Marakanu 2 sata pre meča! Ovo ne možete da ne ispoštujete!

NOVA SRAMOTA EVROPSKE KUĆE FUDBALA! Užasne vesti za Partizan pred Jang Bojse! (FOTO) Junak utakmice bio je Dejan Joveljić, napadač Crvene zvezde koji je upisao novi het-trik u tekućoj sezoni i nastavio fenomenalnu golgetersku seriju.

Vodeći gol postigao je u 22. minutu, na asistenciju Bosića, a seriju je nastavio tokom drugog poluvremena. U 57. minutu je duplirao vođstvo Crvene zvezde, a sedamnaest minuta kasnije je stigao do het-trika i rešio pitanje pobednika. To, ipak nije bilo sve, pa je već u 77. minutu bilo 4:0, kada je Joveljić asistirao Bosiću.

KAPITENSKA LEVICA JE PONOVO U MODI! Milijašev projektil zacementirao Čačane! (VIDEO) Poraz Partizana ublažio je Bojić, pogotkom u finišu meča.

BONUS VIDEO: Krajinović o utakmici Zvezda - CSKA, ljubavi prema crveno-belom, Noletu...