Dobra vest za Zvezdu! Keln pretrpeo ubedljiv poraz na svom terenu! (FOTO)

bundesliga, 11. kolo

Jarčevi "meda ne mogu"

Fudbaleri Hofenhajma pobedili su u gostima ekipu Kelna sa 3:0 u utakmici 11. kola nemačke Bundeslige.

Hofenhajm je peti na tabeli nemačkog šampionata sa 19 bodova, dok je Keln i dalje poslednji, bez pobede i sa samo dva osvojena boda.

Zvezda ponovo oplela po FSS i Partizanu! Ovako nije bilo ni u eri Toleta Karadžića! (FOTO)

Golove za pobedničku ekipu na današnjem meču postigli su Denis Gajger u desetom i Sandro Vanger u 56. iz jedanaesterca i 80. minutu.

Odlepio! Baloteli dao gol za pobedu pa dobio direktan crveni, a potom i lomio po stadionu! (FOTO)

Hofenhajm u narednom kolu dočekuje Ajntraht, dok će Keln prvu pobedu pokušati da upiše protiv Majnca u gostima.

Fudbaleri Volfsburga i Herete igrali su večeras nerešeno u poslednjoj utakmici 11. kola nemačke Bundeslige.

Herta je odlično počela utakmicu i povela već posle 20 sekundi golom Vedada Ibiševića, ali je Volfsburg do poluvremena uspeo da preokrene. Prvo je Junus Mali u 41. minutu, da bi potom Mario Gomes u 43. doneo preokret.

Berlinski tim je u 53. minutu preko Karima Rekika došao do izjednačenja, a potom je Divok Origi u 60. ponovo doveo Volfsburg do prednosti. Ipak, Herta je na kraju uspela da dođe do boda, a konačan rezultat postavio je Dejvi Zelke u 83. minutu.

Volfsburgu je ovo sedmi uzastopni remi u Bundesligi posle kog se nalazi na 14. mestu sa 11 bodova, tri manje od Herte koja je 11.

BONUS VIDEO: Stojković i Ožegović poveli navijanje Grobara posle pobede nad Skenderbegom