Zvezda ponovo oplela po FSS i Partizanu! Ovako nije bilo ni u eri Toleta Karadžića! (FOTO)

razočarani posle novog penala

Fudbaleri Partizana pobedili su u Šapcu ekipu Mačve sa 3:1...

Fudbalski klub Crvena zvezda ocenio je da je utakmica u Šapcu izmedju Mačve i Partizana potvrda da je sprega Fudbalskog saveza i crno-belih "mnogo snažnija nego što su mnogi mislili". - Sve ste videli. Nema potrebe da mi bilo šta komentarišemo. Sve smo rekli prošle nedelje. Današnja utakmica u Šapcu je samo potvrda da je sprega FSS i Partizana mnogo snažnija nego što su mnogi mislili - naveo je u izjavi dostavljenoj medijima sportski direktor Zvezde Mitar Mrkela

SELEKTOR PROŠIRIO SPISAK: Krstajić pozvao Živkovića, ali i dva igrača Crvene zvezde! (FOTO)

ZA NAS NE VAŽE ISTA PRAVILA: Trener Mačve pobesneo zbog penala za Partizan u 85. minutu! Da li je bio regularan?! (VIDEO)

- Crvena zvezda je bolji tretman u FSS imala u vreme Tomislava KaradžIća nego danas - ocenio je Mrkela.

Fudbaleri Partizana pobedili su danas u Šapcu ekipu Mačve sa 3:1 u utakmici 16. kola Super lige Srbije.

Mačva je povela u 37. minutu golom Mladena Lazarevića, a Partizan je izjednačio pogotkom Leandrea Tavambe u 54. Crno-beli su do trijumfa stigli golom Saše Ilića iz penala u 86. i pogotkom Djordja Jovanovića tri minuta kasnije.

Crvena zvezda je i posle prošlonedelje pobede Partizana u Čačku protiv Borca golom u sedmom minutu sudijske nadoknade vremena izdala saopštenje u kojem je navela da su se crno-beli i FSS udružili kako bi sprečili crveno-bele da i ove sezone osvoje šampionsku titulu.

BONUS VIDEO: Stojković i Ožegović poveli navijanje Grobara posle pobede nad Skenderbegom